.

.

New
НОВИТЕ Тактички Воен Скелет Череп Скелет Airsoft Макбаскет Половина Лице Заштита на Маската,2 бои се опционални

НОВИТЕ Тактички Воен Скелет Череп Скелет Airsoft Макбаскет Половина Лице Заштита на Маската,2 бои се опционални

DEN 265.00
DEN 288.00

Стока
Достапно.


Најниска цена! Врвен квалитет!
Welcom на мало и големо!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга на Клиентите е првиот!
Купат повеќе производи може да добие повеќе попусти, ние очекуваме да вашето доаѓање!
Продавница за повеќе предмети, сте сигурни дека ќе бидат многу заинтересирани во
Airsoft Макбаскет Лов Половина Лице Заштита Маска
Сосема нов и висок квалитет
Направени се од влијание-отпорни, животната средина-пријателски и отров материјална
Удобен за носење
Им овозможи на играчот да дишат слободно
Одлично за airsoft, ловот, војната игра и воена употреба
Боја : црна silve
Со прилагодливи еластична рака
Пена поместена во внатрешноста

Детали

Тип:
Партија Маски,Грч
Маска Материјал:
ПВЦ
is_customized:
Yes
Возрасна Група:
Деца
Повод:
Денот на благодарноста
Покрива Област:
Долната Половина Лице
Број На Модел На:
winny-1116-3
Свеж

Избор на клиенти