.

.

New
Година Нови Видов 3 Свиња Страшно Маска Возрасни Целосна Се Соочи Со Животните Латекс Маски За Ноќта На Вештерките Хорор Маскарада Маска За Коса Страшно Свинска Гл?

Година Нови Видов 3 Свиња Страшно Маска Возрасни Целосна Се Соочи Со Животните Латекс Маски За Ноќта На Вештерките Хорор

DEN 721.00
DEN 767.52

Стока
Достапно.


Decription :
1) Материјал : направен од природни еко-пријателски Латекс ( нетоксични )
2) Големина : вистински возрасни големина (одговара за големина)
3) Употребливи опсег : Пантомимичари Странките, Подароци, Костимот Партии, Карневал, Божиќ, Велигден, новогодишната ноќ Партија, ноќта на Вештерките, Роденден итн.
4) Сертификати : SGS&EN-71 итн.
2016 Година Нови Видов 3 Свиња Страшно Маска Возрасни Целосна Се Соочи Со Животните Латекс Маски За Ноќта На Вештерките Хорор Маскарада Маска За Коса Страшно Свинска Глава Маска
За нас :
Lmon Кина Производи Центар е професионална ноќта на Вештерките маска производителот специјализирана во областа на латекс маска&ПВЦ маска за повеќе од 3 години.
5) Пакет : 1pc/polybag+надворешниот торба
Карактеристики :
1) Материјал : 100% еко-пријателски природен Латекс
2) Сите маска доби одобрен : SGS&EN71
3) Сите фотографии иста вистински маска ( без мамење )
4) Конкурентна цена и висок квалитет
5) Брзо одговор на вашето прашање
6) Брза испорака и време на испорака
Испорака :
1) Delievery време : нормално 5-45 дена работни дена
2) Испорака методи : Кина пост воздух mail/Хонгконг пост воздух mail/dhl express
Надвор услуга :
1) Одговор на вашите барања во 24 работни часа
2) Exprienced службеници одговор на сите ваши прашања во течно англиски јазик
3) Специјален попуст и заштита на продажбата е предвидено да дистрибутери
Топло добредојде до сите пријатели плати, посетете ја нашата продавница или да прават бизнис со нас, Lmon Кина Производи Центар секогаш се држи до" Win-Win Соработка".

Детали

Тип:
Партија Маски,Животински
Возрасна Група:
Возрасни лица
Повод:
Ноќта на вештерките
Покрива Област:
Полно Лице
Број На Модел На:
КМ-330
Маска Материјал:
100% природен латекс
Свеж

Избор на клиенти