.

.

New
година Бесплатен Превозот Paty Cosplay Страшно Латекс Свинска Глава Маска за ноќта на Вештерките се Маскира Партии Носија Топка Свиња Маска бесплатен превозот

година Бесплатен Превозот Paty Cosplay Страшно Латекс Свинска Глава Маска за ноќта на Вештерките се Маскира Партии Носија

DEN 812.00
DEN 863.52

Стока
Достапно.

Нашите клиенти од целиот свет.
4) Сертификати : SGS&EN-71 итн.
2016 година Бесплатен Превозот Paty Cosplay Страшно Латекс Свинска Глава Маска за ноќта на Вештерките се Маскира Партии Носија Топка Свиња Маска бесплатен превозот
За нас :
Lmon Кина Производи Центар е професионална ноќта на Вештерките маска производителот специјализирана во областа на латекс маска&ПВЦ маска за повеќе од 3 години.
Decription :
1) Материјал : направен од природни еко-пријателски Латекс ( нетоксични )
2) Големина : вистински возрасни големина (одговара за големина)
3) Употребливи опсег : Пантомимичари Странките, Подароци, Костимот Партии, Карневал, Божиќ, Велигден, новогодишната ноќ Партија, ноќта на Вештерките, Роденден итн. Ние ќе ви обезбедиме нашите најдобри цени и добра услуга во секое време.
5) Пакет : 1pc/polybag+надворешниот торба
Карактеристики :
1) Материјал : 100% еко-пријателски природен Латекс
2) Сите маска доби одобрен : SGS&EN71
3) Сите фотографии иста вистински маска ( без мамење )
4) Конкурентна цена и висок квалитет
5) Брзо одговор на вашето прашање
6) Брза испорака и време на испорака
Испорака :
1) Delievery време : нормално 5-45 дена работни дена
2) Испорака методи : Кина пост воздух mail/Хонгконг пост воздух mail/dhl express
Надвор услуга :
1) Одговор на вашите барања во 24 работни часа
2) Exprienced службеници одговор на сите ваши прашања во течно англиски јазик
3) Специјален попуст и заштита на продажбата е предвидено да дистрибутери
Топло добредојде до сите пријатели плати, посетете ја нашата продавница или да прават бизнис со нас, Lmon Кина Производи Центар секогаш се држи до" Win-Win Соработка".

Детали

Тип:
Партија Маски,Животински
Возрасна Група:
Возрасни лица
Повод:
Ноќта на вештерките
Покрива Област:
Полно Лице
Број На Модел На:
КМ-422
Маска Материјал:
природен Латекс
Свеж

Избор на клиенти