.

.

New
Бела или повеќе боја имитација sinamay FASCINATOR БАЗА со birdcage превез декоративни коса клипови свадба партија DIY millinery

Бела или повеќе боја имитација sinamay FASCINATOR БАЗА со birdcage превез декоративни коса клипови свадба партија DIY millinery

DEN 815.52

Стока
Достапно.

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Опис 1) Детали Бела или повеќе боја имитација sinamay FASCINATOR БАЗА со birdcage превез декоративни коса клипови свадба партија DIY millinery 2 Useage Партија капи, покажуваат капи,булчински коса додатоци 3) Avaliable боја Бела,црна,црвена, розова,слонова коска,емералд зелена ние да може да се меша бојата за вас ,само оставете порака на која боја и колку ви треба кога ќе цел,ако тоа не забелешка на мешавина боја,ние ќе брод по случаен избор се меша,ви благодариме

Детали

боја:
Микс боја, Бела, Црна, Беж, Розова
Повод:
Партија,Ден на Мајката,Свадба,ноќта на Вештерките,Свадба & Ангажирање,Големиот Настан,Годишнина,Нова Година,Кинеската Нова Година,за Роденден
Материјал:
Полиестер
Шема:
Полна Боја
Број На Модел На:
SY17062603
Употреба:
Возрасни
is_customized:
Yes
Големина:
30CM
боја:
6 бои
Употреба:
Партија,Свадба,Саем,Коктел, По Повод Црква,Лента
Свеж

Избор на клиенти