.

.

New
Имитација sinamay Цвет Роза партија Fascinator Капи Коса Клипови Коса Бенд handband коса Додатоци дами партија декорација SYF32

Имитација sinamay Цвет Роза партија Fascinator Капи Коса Клипови Коса Бенд handband коса Додатоци дами партија декорација SYF32

DEN 623.52

Стока
Достапно.

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин Опис 1) Детали Пердув се Зголеми Капи millinery имитација sinamay Fascinator Коса Клипови Коса Бенд партија handband коса Додатоци дами партија декорација 2 Useage Партија капи, покажуваат капи,булчински коса додатоци,партија headwear 3) Avaliable боја на слонова коска,црна,црвена,топла розова,e merald зелена ,тиркизна,жолта,бела,праска,сива,,, морска сина,светло сина,кралска сина,marron,розова ние да може да се меша бојата за вас ,вие само оставете порака на која боја и колку ви треба кога ќе цел,ако тоа не забелешка на мешавина боја,ние ќе брод по случаен избор се меша,ви благодариме

Детали

боја:
микс боја, бела, црна
Повод:
Свети Патрик Ден,Денот на Мајката,ноќта на Вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Крштевки & Крштевањето,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ
Шема:
Никој
Употреба:
Возрасни
Материјал:
Имитација Sinamay
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SYF32
Големина:
Approx22cm
боја:
Црвена,сина,портокалова,виолетова,топла розова,turquiose,слонова коска,зелена,бела,црна
Употреба:
Партија,Свадба,Саем,Коктел, По Повод Црква,Настан
Свеж

Избор на клиенти