.

.

New
16 Бои Привлечни жени sinamay коса fascinator свадба оркестарот headdress украси капи партија повод DIY додатоци MD16016

16 Бои Привлечни жени sinamay коса fascinator свадба оркестарот headdress украси капи партија повод DIY додатоци MD16016

DEN 911.52

Стока
Достапно.

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин 16 Бои Привлечни жени sinamay коса fascinator свадба оркестарот headdress украси капи партија повод DIY додатоци MD16016 ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема, забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас, Можете да одберете бои од подолу боја шема,ви благодариме

Детали

боја:
морнарица, топла розова, Deep Blue, REMARKCOLOR, marron, Кафена, Златна, Портокалова, Сребрена, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Црна, Виолетова, Беж, Розова, тиркизна
Повод:
Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Нова Година
Материјал:
sinamay
Употреба:
Возрасни
Шема:
Полна Боја
Број На Модел На:
MD16016
is_customized:
Yes
Големина:
ABOUT 25CM
is_customized:
YES
Употреба:
свадба покаже коктел трка црква настан танц партија
Стил:
клипот
боја:
17 бои
Свеж

Избор на клиенти