.

.

New
3color гламурозна sinamay материјал fascinator headpiece Т-платформа коса додатоци кентаки партија шапка одговараат за цела сезона OF1550

3color гламурозна sinamay материјал fascinator headpiece Т-платформа коса додатоци кентаки партија шапка одговараат за цела сезона

DEN 767.52

Стока
Достапно.


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН 3color гламурозна sinamay материјал fascinator headpiece Т-платформа коса додатоци кентаки партија шапка одговараат за цела сезона OF1550 ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема, забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас, Можете да одберете бои од подолу боја шема,ви благодариме

Детали

боја:
Deep Blue, ЗАБЕЛЕШКА БОЈА, Црвена, Црна, Беж
Материјал:
sinamay
Повод:
Денот на мајката,Денот на Вљубените,Свадба,Божиќ,Свадба & Ангажирање,Големиот Настан,Годишнина,Нова Година,Кинеската Нова Година,за Роденден
Шема:
Полна Боја
Употреба:
Возрасни
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
OF1550
Големина:
ABOUT 25CM
is_customized:
YES
Употреба:
свадба покаже коктел трка црква настан танц партија
Стил:
hairband
боја:
3 бои
Свеж

Избор на клиенти