.

.

New
17 бои волшебно sinamay материјал fascinator база headpiece настан коса додатоци булчински шапка одговараат за цела сезона FNR151270

17 бои волшебно sinamay материјал fascinator база headpiece настан коса додатоци булчински шапка одговараат за цела сезона FNR151270

DEN 479.52

Стока
Достапно.


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН 17 бои волшебно sinamay материјал fascinator база headpiece настан коса додатоци булчински шапка одговараат за цела сезона FNR151270 ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема, забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас, Можете да одберете бои од подолу боја шема,ви благодариме

Детали

боја:
праска, ЗАБЕЛЕШКА БОЈА, Златна, Портокалова, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Црна, Жолта, Виолетова, Сива, Беж, Кафе, Розово, Сино Небо
Број На Модел На:
FNR151270
Повод:
Денот на мајката,Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Годишнина,Нова Година,Свадба & Ангажман
Материјал:
sinamay
Употреба:
Возрасни
Шема:
Полна Боја
is_customized:
Yes
Големина:
ABOUT 15CM
is_customized:
YES
Употреба:
свадба покаже коктел трка црква настан танц партија
Стил:
клипот
боја:
17 бои
Свеж

Избор на клиенти