.

.

New
7 бои домот sinamay материјал fascinator headpiece полиестер повод коса додатоци партија шапка одговараат за цела сезона MYQ104

7 бои домот sinamay материјал fascinator headpiece полиестер повод коса додатоци партија шапка одговараат за цела сезона MYQ104

DEN 364.32

Стока
Достапно.


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД ОД СТРАНА НА EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН
7 бои домот sinamay материјал fascinator headpiece полиестер повод коса додатоци партија шапка одговараат за цела сезона MYQ104 ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема, забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас, Можете да одберете бои од подолу боја шема,ви благодариме

Детали

боја:
Црна
Повод:
Денот на мајката,Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Децата Ден,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ
Употреба:
Возрасни
Шема:
Полна Боја
Број На Модел На:
MYQ104
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер
Големина:
ABOUT 16CM
is_customized:
YES
Употреба:
свадба покаже коктел трка црква настан танц партија
Стил:
клипот
боја:
7 Бои
Свеж

Избор на клиенти