.

.

New
Бесплатен превозот 17 боја со висок квалитет fascinators убаво свадба додатоци sinamay fascinator капи настан повод headwear FS112

Бесплатен превозот 17 боја со висок квалитет fascinators убаво свадба додатоци sinamay fascinator капи настан повод headwear

DEN 335.52

Стока
Достапно.


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Бесплатен превозот 17 боја со висок квалитет fascinators убаво свадба додатоци sinamay fascinator капи настан повод headwear FS112 ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема, забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас, Можете да одберете бои од подолу боја шема,ви благодариме

Детали

боја:
микс од бои, кафена, Златна, Портокалова, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Црна, Жолта, Виолетова, Беж, Розово, Сино Небо
Повод:
Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Годишнина,Нова Година,Свадба & Ангажман
Шема:
Полна Боја
Материјал:
sinamay и пердув
is_customized:
Yes
Основната големина:
околу 18CM
avaliable боја:
17 боја
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти