.

.

New
Моден Коса Додатоци Сребро Позлатен Headband Поставен Невестата Круна Со Кристали, Бисери Дизајни Headwear MYQC016

Моден Коса Додатоци Сребро Позлатен Headband Поставен Невестата Круна Со Кристали, Бисери Дизајни Headwear MYQC016

DEN 288.00

Стока
Достапно.


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Мода Коса Додатоци Сребро Позлатен Headband Поставен Невестата Круна Со Кристали, Бисери Дизајни Headwear MYQC016

Детали

Повод:
Денот на мајката,Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Годишнина,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ
Употреба:
Возрасни
is_customized:
Yes
Шема:
круна
Број На Модел На:
MYQC016
Материјал:
Метал
Тип:
Tiaras
Тип На Објект:
Hairwear
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
круна
Свеж

Избор на клиенти