.

.

New
Уметнички Булчински Тиара Матурска Кристал Кристал Коса Pin Чешел Срцето Круна Headband Жените Свадба Партија шапка косата Додатоци MYQ014

Уметнички Булчински Тиара Матурска Кристал Кристал Коса Pin Чешел Срцето Круна Headband Жените Свадба Партија шапка косата Додатоци

DEN 333.12

Стока
Достапно.


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Уметнички Булчински Тиара Матурска Кристал Кристал Коса Pin Чешел Срцето Круна Headband Жените Свадба Партија Накит Додатоци MYQ014

Детали

Повод:
Денот на мајката,Роденден,ноќта на Вештерките,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Децата Ден,Годишнина,април Будала Ден Свадба & Ангажирање,Нова Година,денот на Благодарноста,Божиќ
Употреба:
Возрасни
Број На Модел На:
MYQC014
is_customized:
Yes
Шема:
круна
Материјал:
Метал
Тип:
Tiaras
Висок:
4cm
Кол:
14cm
должина на лак:
18cm
Свеж

Избор на клиенти