.

.

New
21 бои поставен sinamay материјал fascinator headpiece жените свадба коса додатоци црква шапка одговараат за цела сезона FNR151255

21 бои поставен sinamay материјал fascinator headpiece жените свадба коса додатоци црква шапка одговараат за цела сезона FNR151255

DEN 383.52

Стока
Достапно.


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН 21 бои поставен sinamay материјал fascinator headpiece жените свадба коса додатоци црква шапка одговараат за цела сезона FNR151255 ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема, забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас, Можете да одберете бои од подолу боја шема,ви благодариме

Детали

боја:
ЗАБЕЛЕШКА БОЈА, Сребро, Сина
Повод:
Големиот Настан,Мајката Ден,Денот на Вљубените,Свадба,Годишнина,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Кинеската Нова Година,за Роденден
Употреба:
Возрасни
Шема:
Полна Боја
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
FNR151255
Материјал:
sinamay и пердув
Големина:
ABOUT 16CM
is_customized:
YES
Употреба:
свадба покаже коктел трка црква настан танц партија
Стил:
клипот
боја:
21 БОИ
Свеж

Избор на клиенти