.

.

New
18 боја 13cm fascinator капи DIY millinery коса додатоци marron свадба, Роденден партија fascinator база мини врвот шапка MYQH002

18 боја 13cm fascinator капи DIY millinery коса додатоци marron свадба, Роденден партија fascinator база мини врвот шапка MYQH002

DEN 575.52

Стока
Достапно.


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД ОД СТРАНА НА EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН
18 боја 13cm fascinator капи DIY millinery коса додатоци marron свадба, Роденден партија fascinator база мини врвот шапка MYQH002
Ве молиме да одберете бои од подолу боја шема, забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор, ви благодариме.

Детали

боја:
ЗАБЕЛЕШКА БОИ, Темноцрвена, ТОПЛА РОЗОВА, Портокалова, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Црна, Жолта, Виолетова, Сива, Беж, Кафе, Розово, Сино Небо
Број На Модел На:
MYQH1W
Повод:
Партија,Денот на Вљубените,Свадба,Божиќ,Свадба & Ангажирање на Децата Ден,Големиот Настан,Нова Година,Кинеската Нова Година,денот на Благодарноста,Роденден
Шема:
Полна Боја
Материјал:
Полиестер
Употреба:
Возрасни
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти