.

.

New
10 боја pillbox fascinator база blingbling партија свадба headwear sequin мини топ капи DIY millinery косата додаток MYQH005

10 боја pillbox fascinator база blingbling партија свадба headwear sequin мини топ капи DIY millinery косата додаток MYQH005

DEN 1152.00

Стока
Достапно.


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД ОД СТРАНА НА EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН
10 боја pillbox fascinator база blingbling партија свадба headwear sequin мини топ капи DIY millinery косата додаток MYQH005
Ве молиме да одберете бои од подолу боја шема, забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор, ви благодариме.

Детали

боја:
жешка розова, се МЕША БОИ, Злато, Сребро, Црвениот, КРАЛСКА СИНА, Зелена, Црна, Виолетова, Розева, Небото Сино
Повод:
Партија,Мајката Ден,Денот на Вљубените,Свадба,Божиќ,Свадба & Ангажирање на Децата Ден,Големиот Настан,Годишнина,Кинеската Нова Година,за Роденден
Шема:
Полна Боја
Број На Модел На:
MYQH005
Употреба:
Возрасни
Материјал:
Полиестер
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти