.

.

New
Слободен брод голема sinamay капи пердув цвет fascinators за партија капи, булчински коса додатоци свадба капи коктел капи OF1550

Слободен брод голема sinamay капи пердув цвет fascinators за партија капи, булчински коса додатоци свадба капи коктел капи OF1550

DEN 623.52

Стока
Достапно.


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Слободни брод голема sinamay капи пердув цвет fascinators за партија капи, булчински коса додатоци свадба капи коктел капи OF1550 ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема, забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас Avaliable Боја : црвена,црна, слонова коска
Ве молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предмети
Превозот и Deliever
Ако вашата нарачка помалку од ние Кина пост воздух mail бесплатен превозот.Тоа треба 15-90 дена за да вашата земја,ако вашата нарачка до Ние не ЕМС бесплатен превозот,што е потребно 7-25 дена во вашата земја.Ви благодариме
Се врати и Политика за Наплата
Ако ви се исполнат никакви проблеми кога ќе се pacakge,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас и да даде сте задоволни одговор,немојте да се пријават сите тврдат дека пред да контактирате со нас,ви благодариме
Повратни информации
Вашите 5 ѕвезди добар фидбек е секогаш добредојдени,благодарение толку многу!

Детали

боја:
ЗАБЕЛЕШКА БОЈА, кафена, Златна, Портокалова, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Црна, Жолта, Виолетова, Сива, Беж, Розово, Сино Небо
Повод:
Големиот Настан,Партија за Денот на Вљубените,Свадба,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Роденден
Употреба:
Возрасни
Шема:
Полна Боја
is_customized:
Yes
Материјал:
sinamay и пердув
Број На Модел На:
OF1550
Големина:
About 10/25cm
avaliable боја:
Црна,Црвена,Слонова Коска
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти