.

.

New
17 бои дарежлив sinamay материјал fascinator headpiece црква свадба headwear настан повод шапка одговараат за цела сезона MYQ109

17 бои дарежлив sinamay материјал fascinator headpiece црква свадба headwear настан повод шапка одговараат за цела сезона MYQ109

DEN 1247.52

Стока
Достапно.


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН 17 бои дарежлив sinamay материјал fascinator headpiece црква свадба headwear настан повод шапка одговараат за цела сезона MYQ109 ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема, забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас, Можете да одберете бои од подолу боја шема,ви благодариме

Детали

боја:
REMARKCOLOR, Златна, Портокалова, Црвена, Бела, Зелена, Црна, Виолетова, Сива, Беж, Кафе, Розова
Повод:
Денот на мајката,Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Годишнина,Нова Година,Свадба & Ангажман
Употреба:
Возрасни
Шема:
Полна Боја
Материјал:
sinamay и пердув
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
MYQ109
Големина:
ABOUT 20CM
is_customized:
YES
Употреба:
свадба покаже коктел трка црква настан танц партија
Стил:
клипот
боја:
17 бои
Свеж

Избор на клиенти