.

.

New
17 бои волшебно sinamay материјал fascinator база headwear свадба коса додатоци убаво трка шапка одговараат за цела сезона MYQ116

17 бои волшебно sinamay материјал fascinator база headwear свадба коса додатоци убаво трка шапка одговараат за цела сезона MYQ116

DEN 575.52

Стока
Достапно.


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН 17 бои волшебно sinamay материјал fascinator база headwear свадба коса додатоци убаво трка шапка одговараат за цела сезона MYQ116 ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема, забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас, Можете да одберете бои од подолу боја шема,ви благодариме

Детали

боја:
ЗАБЕЛЕШКА БОЈА, Златна, Портокалова, Црвена, Бела, Зелена, Жолта, Виолетова, Сива, Кафе, Розова
Повод:
Денот на мајката,Денот на Вљубените,Свадба,Божиќ,Свадба & Ангажирање на Децата Ден,Големиот Настан,Годишнина,Нова Година,Кинеската Нова Година,за Роденден
Шема:
Полна Боја
Материјал:
sinamay и пердув
Употреба:
Возрасни
Број На Модел На:
MYQ116
is_customized:
Yes
Големина:
ABOUT 20CM
is_customized:
YES
Употреба:
свадба покаже коктел трка црква настан танц партија
Стил:
hairband
боја:
17 бои
Свеж

Избор на клиенти