.

.

New
Бесплатен превозот 5.2(13cm) 11 боја BLINGBLING мини врвот fascinator капи партија капи, симпатична DIY коса accesspries 12pieces/многу MH008

Бесплатен превозот 5.2(13cm) 11 боја BLINGBLING мини врвот fascinator капи партија капи, симпатична DIY коса accesspries 12pieces/многу

DEN 671.52

Стока
Достапно.


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД ОД СТРАНА НА EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН
Опис
1) Детали Бесплатен превозот 5.2"(13cm) 11 боја BLINGBLING мини врвот fascinator капи партија капи, симпатична DIY коса accesspries 12pieces/многу MH008
2 Useage Партија капи,децата покажуваат капи,булчински коса додатоци
3) Avaliable 10 боја боја како piture
Ве молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предмети
Превозот и Deliever
Ако вашата нарачка помалку од ние Кина пост воздух mail бесплатен превозот.Тоа треба 15-90 дена за да вашата земја,ако вашата нарачка до Ние не ЕМС бесплатен превозот,што е потребно 7-25 дена во вашата земја.Ви благодариме
Се врати и Политика за Наплата
Ако ви се исполнат никакви проблеми кога ќе се pacakge,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас и да даде сте задоволни одговор,немојте да се пријават сите тврдат дека пред да контактирате со нас,ви благодариме
Повратни информации
Вашите 5 ѕвезди добар фидбек е секогаш добредојдени,благодарение толку многу!

Детали

боја:
жешка розова, МЕШАВИНА БОЈА, Златна, Сребрена, Црвена, Сина, Зелена, Виолетова, Кафе, Розово, Сино Небо
Повод:
Партија,Мајката Ден,Денот на Вљубените,Свадба,Божиќ,Свадба & Ангажирање на Децата Ден,Големиот Настан,Годишнина,Нова Година,Кинеската Нова Година,за Роденден
Број На Модел На:
MH008
Шема:
Полна Боја
Употреба:
Возрасни
Материјал:
Полиестер
is_customized:
Yes
Големина:
5.2(13cm)
avaliable боја:
11 боја како слика
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти