.

.

New
17 бои мода sinamay материјал fascinator headpiece убаво свадба headwear фотографски студио шапка одговараат за цела сезона MYQ115

17 бои мода sinamay материјал fascinator headpiece убаво свадба headwear фотографски студио шапка одговараат за цела сезона MYQ115

DEN 383.52

Стока
Достапно.


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН 17 бои мода sinamay материјал fascinator headpiece убаво свадба headwear фотографски студио шапка одговараат за цела сезона MYQ115 ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема, забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас, Можете да одберете бои од подолу боја шема,ви благодариме

Детали

боја:
ЗАБЕЛЕШКА БОЈА, Виолетова, Златна, Портокалова, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта, Виолетова, Сива, Розова, тиркизна
Повод:
Партија,Мајката Ден,Денот на Вљубените,Свадба,Божиќ,Свадба & Ангажман,Годишнина,Нова Година,Кинеската Нова Година,за Роденден
Шема:
Полна Боја
Употреба:
Возрасни
Број На Модел На:
MYQ115
Материјал:
sinamay и превези
is_customized:
Yes
Големина:
ABOUT 15CM
is_customized:
YES
Употреба:
свадба покаже коктел трка црква настан танц партија
Стил:
чешел
боја:
17 бои
Свеж

Избор на клиенти