.

.

New
16 Бои Имитација Sinamay fascinator капи база јамка превези мрежа свадба коса додатоци за жени ден одмор црква подароци SYF185

16 Бои Имитација Sinamay fascinator капи база јамка превези мрежа свадба коса додатоци за жени ден одмор црква подароци SYF185

DEN 767.52

Стока
Достапно.

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин Опис n 1) Детали 16 Бои Имитација Sinamay fascinator капи база јамка превези мрежа свадба коса додатоци за жени ден одмор роденден подароци SYF185 2 Useage Партија капи, покажуваат капи,булчински коса додатоци,партија headwear,трка headband,кралската ascot fascinator,кентаки дерби капи,свадба headpiece 3) Avaliable боја Бела,црна,црвена,слонова коска,сива,marron,праска,розова,топла poink,тиркизна,светло сино,сино море,емералд зелена,кралска сина,жолта ние да може да се меша бојата за вас ,само оставете порака на која боја и колку ви треба кога ќе цел,ако тоа не забелешка на мешавина боја,ние ќе брод по случаен избор се меша,ви благодариме

Детали

боја:
микс од бои, Црвена, Бела, Црна
Шема:
Полна Боја
Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Годишнина,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените
Употреба:
Возрасни
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SYF185
Материјал:
Имитација Sinamay
Основната големина:
Approx16cm
avaliable боја:
16colors
is_customized:
Yes
Декорација:
превези
Употреба:
Партија ,Свадба,саем,Коктел, по Повод Црква,настан,кралската ascot,покажуваат,танц
Материјал:
Имитација Sinamay
боја:
црвена,бела,црна,слонова коска,тиркизна,кралска сина,морска сина,светло сина,жолта
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Свеж

Избор на клиенти