.

.

New
Имитација Sinamay жените партија слонова коска fascinators капи дерби свадба црква трки пердув pillobx капи мода цвет headwear

Имитација Sinamay жените партија слонова коска fascinators капи дерби свадба црква трки пердув pillobx капи мода цвет headwear

DEN 911.52

Стока
Достапно.

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД ОД СТРАНА НА EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН
Имитација Sinamay жените партија слонова коска fascinators капи дерби свадба црква трки пердув pillobx капи мода цвет headwear ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас

Детали

боја:
забелешка бои, Црвена, Бела, Сива, Розова
Број На Модел На:
SYF152
Повод:
Денот на мајката,Роденден,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Годишнина,Назад На Училиште,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ
Употреба:
Возрасни
Шема:
Полна Боја
is_customized:
Yes
Материјал:
Имитација лен
Големина:
ABOUT 22CM
is_customized:
YES
Употреба:
свадба покаже коктел трка црква настан танц партија
Стил:
hairclip
боја:
16 бои
Свеж

Избор на клиенти