.

.

New
17 бои Домот sinamay капи убаво fascinators за свадба коса додатоци булчински капи партија headwear црвено коктел капи OF1539

17 бои Домот sinamay капи убаво fascinators за свадба коса додатоци булчински капи партија headwear црвено коктел капи OF1539

DEN 1609.92

Стока
Достапно.


Политика За Наплата
Ние стоиме зад секој производот што го продава. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете позитивни повратни информации.
Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас, Можете да одберете бои од подолу боја шема,ви благодариме
За Трговија На Големо
Дали ќе поднесе голема цел(Прифати мешани трговија на големо),ве Молиме контактирајте со нас прво,ние им обезбедуваме на најевтиниот цена и ЕМС бесплатен превозот.
Ве молиме овозможи до 10 работни дена за враќа да бидат обработени.
Може да очекувате вашиот цел да се обработуваат и се испраќаат надвор рок од еден до пет дена.
Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Превозот И Предавање
Пратката се испраќаат директно од нашиот магацин(жеџијанг,Кина).
ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД ОД СТРАНА НА EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН
17 бои Домот sinamay капи убаво fascinators за свадба коса додатоци булчински капи партија headwear црвено коктел капи OF1539 ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема, забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .
Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.

Детали

боја:
Морнарица, Флуоресценција Жолта, повеќе количина микс, marron, Златна, Портокалова, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Црна, Жолта, Виолетова, Сива, Беж, Кафе, Розова, тиркизна
Повод:
Денот на мајката,Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Децата Ден,Свадба & Ангажман
Употреба:
Возрасни
Број На Модел На:
OF1539
Шема:
Полна Боја
Материјал:
sinamay и пердув
is_customized:
Yes
Големи Материјал:
Sinamay ,пердув
боја:
17 бои
Стил:
Hairbands
Пакет:
6PCS/ПАКЕТ
Состојба:
Нови
Големина:
околу 12/30cm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти