.

.

New
Дедо Мраз Шапка деца деца мажи жени возрасни Божиќ Капи Не Ткаени БОЖИЌ Оркестарот фенси облека реквизити празнична партија материјали

Дедо Мраз Шапка деца деца мажи жени возрасни Божиќ Капи Не Ткаени БОЖИЌ Оркестарот фенси облека реквизити празнична партија материјали

DEN 10800.00

Стока
Достапно.

состојба : 100% нов и висок квалитет . 2 големини : деца големина , возрасни големина Материјал : Не-плетени Божиќ декорација Категорија : Дедо мраз шапка, Божиќ носии реквизити капа

Детали

Шема:
Полна Боја
Број На Модел На:
S12019
Употреба:
Возрасни
Материјал:
Не-плетени
Повод:
Божиќ
Свеж

Избор на клиенти