.

.

New
НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ слонова коска или 17 Бои 13CM КРУГ имитација SINAMAY Fascinator База DIY Жените Партија Fascinators Шапка дерби База 12pcs/Многу

НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ слонова коска или 17 Бои 13CM КРУГ имитација SINAMAY Fascinator База DIY Жените Партија Fascinators Шапка

DEN 911.52

Стока
Достапно.


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН НОВА ПРИСТИГНУВАЊЕ слонова коска или 17 Бои 13 CM КРУГ имитација SINAMAY Fascinator База DIY Жените Партија Fascinators Шапка дерби База 12pcs/Многу
Ве молиме да одберете бои од подолу боја шема, забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор, ви благодариме.

Детали

боја:
МИКС ОД БОИ
Повод:
Денот на мајката,ноќта на Вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Велигден,Божиќ
Употреба:
Возрасни
Шема:
Полна Боја
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
SYB02
is_customized:
Yes
Големина:
13cm
боја:
17 бои
Свеж

Избор на клиенти