.

.

New
Партија Среќен Роденден Торта Капа Со Свеќи Партија Костим Шапка Капи Возрасни Роденден На Божиќ, Нова Година

Партија Среќен Роденден Торта Капа Со Свеќи Партија Костим Шапка Капи Возрасни Роденден На Божиќ, Нова Година

DEN 1243.20

Стока
Достапно.


Бои : Розова / Сино
(ве молиме наведете бои во плаќање имајте на ум, во спротивно ние испрати во случаен избор)
Опис
Висок квалитет на Роденденската Торта шапка.
Објектот Вклучува : Роденденска Торта шапка (Направени од Издржлив Ткаенини)
Тежина : околу 70g
глава дебелина : за 60см
Дијаметар на Дното : 18cm
Големина : Една големина одговара на повеќето возрасни
Бои : Розова / Сино
(ве молиме наведете бои во плаќање имајте на ум, во спротивно ние испрати во случаен избор)
Испорака детали за Сите предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. Превозот компанија Estinated Време на Испорака за Следење Epacket 7-18 дена на Располагање Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-35 дена на Располагање Пост NL 12-25 дена на Располагање ЕМС 6-15 дена на Располагање на курирската служба DHL 3-8 дена на Располагање Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 20-60 дена не се Достапни

Детали

Повод:
роденден
Шема:
Цртан филм животинско
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
роденден на шапка
SKU:
HO258-2
Тип:
шапка
Свеж

Избор на клиенти