.

.

New
Бесплатен Превозот 100cm(H) свадба кристал столб кристал лустерот кристал свеќа држачот за Маса централен

Бесплатен Превозот 100cm(H) свадба кристал столб кристал лустерот кристал свеќа држачот за Маса централен

DEN 27840.00

Стока
Достапно.


Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас пред правење на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме solute проблем за вас. Ако објектите се оштетени или изгубени на патот на враќањето, купувачот треба да се наплатат за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние ќе се потрудиме да им служи на сите клиенти кои цел од нас. Ние не може да прифати било каква наплата, бидејќи купувачите одбие да плати такси или такси! За испорака термин,ние ќе го избере најдобриот испорака начин за база на истата, времето за испорака на пратката ќе го избере,ако ум,pls контактирајте со нас. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.

Детали

Повод:
Свети Патрик,Роденден,ноќта на Вештерките,Големиот Настан,Куќа се Движи,Матура,Свадба,Децата Ден,Крштевки & Крштевањето,Денот на планетата Земја,април Будала Ден,Нова Година,Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста,Велигден,Божиќ
Шема:
Никој,Солидна Боја
Бренд Име:
DesserXixi
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
ddd
is_customized:
Yes
Големина:
L
Свеж

Избор на клиенти