.

.

New
новиот дизајн LED лента на врвот гумени фото кабина со црна крпа на дното

новиот дизајн LED лента на врвот гумени фото кабина со црна крпа на дното

DEN 25200.00

Стока
Достапно.

Исто така, поддршка на брод од страна на морето и од воздух.Повеќето inmortant,ние обезбеди брз одговор.
Нашиот тим Материјал
Друга земја различни plug Добредојдовте во мојата продавница :
.
П : Како можам да се платат?
A : на Вашиот може да се плати за плаќање од страна на Western Union/Paypal / T/T и Сигурна Исплата и Трговија Осигурување.
Нашите Услуги
1.По превозот,ние ќе ви ја испратиме следење на број на вас).96 користење на логото : мали лого за слободни додаток : led светла,поправка колекции и далечински управувач,јажиња,торбичката и така натаму Компресор : водоотпорен,со CE/UL сертификат Гаранција : 18 месеци Приклучок : различни држави ,на различни напон и приклучок
Прикажи слики форма Клиенти :
Led светло за избор
Пакување & Испорака
Сертификат : најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Доза вашиот воздушниот компресор може да се користат во нашата земја?
A : Да,ние ќе се обезбеди воздушен компресор што се погодни за вашата земја моќ и приклучокот.Кога ќе примите вашата e-mail/message,ние може да одговори за вас, откако го видов тоа.Нашата компанија е основана во 2009 година,има 7 години професионално искуство во развој и производство на гумени сезонски украси, прослава или комерцијални гумени производи, кои се движат од партија,свадба,настан,Божиќ,ноќта на Вештерките и така натаму.
П : Што е со големина и боја?
A : големина и боја може да се менува во зависност од вашите барања или според големината во нашиот веб-сајт или нашиот каталог .

Детали

Повод:
is_customized:
Yes
Шема:
Никој
Број На Модел На:
CS2424
Големина:
M
Материјал:
210D оксфорд ткаенина со стп слој
внатре големина на:
1.8*1.8*2.1 m (6*6*7ft)
боја:
бела боја со црна крпа на дното или прилагодено
една врата големина:
1.92*0.96 m (6.5*3.1 ft)
LED СВЕТЛА:
LED лента на врвот
Додатоци:
компресор,далечински управувач,торбичката,нокти,јажиња,поправка платно
Воздушниот Компресор:
водоотпорен,со CE/UL сертификати
логото:
слободни се печати вашето лого
Гаранција:
3 Години
Материјал:
210D оксфорд ткаенина со стп слој
Приклучок и напон :
различни земји користат различни приклучоци и напон
Свеж

Избор на клиенти