.

.

New
5pcs/многу Голем Organza се Повлече Лак Лента за Занает , Свадба Декорација, портокал Подарок Пакување 50mm LH07

5pcs/многу Голем Organza се Повлече Лак Лента за Занает , Свадба Декорација, портокал Подарок Пакување 50mm LH07

DEN 96.00
DEN 112.32

Стока
Достапно.

Опис на производот Големи Organza Пом Пом се Повлече Лак Боја : портокал Големина На Лак : 6" Кога се Повлече. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации,ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми. Ние само ќе брод на defaut адреса во alipay
4. Ние обезбедуваме CPAM,CPAP,EMS,DHL,UPS-от,Fedex за брод метод
5.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Услови
1. Ако не сте задоволни со нашата служба,ве молиме оставете ни активни повратни информации.
Други payways (Western Union, Money Gram, итн,), ве молиме контактирајте со нас
Превозот
1.EMS,UPS-от,DHL,изразат испорака обично се 3-7 работни дена зависи од земјата доставени до.
Повратни информации
1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.па ако ви треба брзо,ве молиме контактирајте ме. Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор. Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете го со цената и други детали со нас. Доаѓа Flatpacked Ширина На Organza Лента : 2" Бои : Избор На 10 Бои Во Нашата Продавница
Плаќање Ние прифати кредитна картичка(Зачувам) и т/т.Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга.

Детали

Шема:
Никој
Повод:
Партија,Свадба & Ангажман
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LH07
Бренд Име:
OZXCHIXU
Материјал:
organza
Свеж

Избор на клиенти