.

.

New
Унисекс Armband НАРУТО Sasuke Kakashi Аниме Cosplay Костимот партија нинџа headband Konoha Скриени Лист Село

Унисекс Armband НАРУТО Sasuke Kakashi Аниме Cosplay Костимот партија нинџа headband Konoha Скриени Лист Село

DEN 191.52

Стока
Достапно.


Унисекс Armband НАРУТО Sasuke Kakashi Аниме Cosplay Костимот партија нинџа headband Konoha Скриени Лист Село
Економијата на превозот ( Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус/Display /Економија) може да треба 20-60 дена, некои земји може да треба 30-90 дена. ако не добиете во текот на 60 дена, ве молиме контактирајте со нас да се прошири на заштита на време. ние ќе рефундирање полн со пари назад, ако не може да се пристигне во 90 дена!
Ве молиме контактирајте со нас ако не го примите објект или има проблем во врска со предметот. Ве молиме не го отворите спор или остави помалку од 4 ѕвезди повратни информации пред да контактирате со нас, било какви проблеми ќе се ракува правилно, (повратни информации не може да се промени засекогаш, па секоја негативна повратна информација нема да помогне за решавање на проблемот, ние само може да се направи најнизок надомест за објавени повратни информации).
Големина : Крпа лента должина 95cm(37"),метална плоча големина : 12x4cm(4.5"*1.5")
ако сакате бунтува против нинџа headband, ве молиме оставете порака.

Детали

Повод:
Роденден,ноќта на Вештерките,Партија,Назад На Училиште,Големиот Настан,април Будала Ден Дипломирањето,Нова Година,Божиќ
Шема:
цртан слика
Број На Модел На:
CA006
Свеж

Избор на клиенти