.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ --трговија на Големо-- слонова коска Нови Пристигнување БИСЕР НА Одделение Кристал Круг Diamante Кластер Занает Покана DIY

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ --трговија на Големо-- слонова коска Нови Пристигнување БИСЕР НА Одделение Кристал Круг Diamante Кластер Занает

DEN 1310.00
DEN 1440.00

Стока
Достапно.

Ве Молиме Да Уживаат!
Плаќање : ве Молиме пополнете ја плаќање во рок од 3 дена. Ако сакате да го одложи плаќањето, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена. (Купувачот ќе има обврска да плаќаат за превозот надомест на враќање предмети)
Услуга На Клиентите
САД EST Време од 8 : 30 - 07 : 00 часот *сервисот за статистика го лоцира во Кина копното - (GMT+8 Понеделник-Петок 8 : 30 - 07 : 00часот)
Имаме многу други бои, можете да изберете она што ви се допаѓа!!
.
Политика За Испорака
Ве молиме цел 15 дена однапред пред вашиот посебен ден. Како испорака и ракување со времето може да варира на различни наредби со различни превозот адреса. Превозот и ракувањето со надомест ќе биде поништен, само ако разменуваат објект е неисправен.
БИСЕР НА Одделение Кристал Diamante Кластер Покана DIY
Опис :
Висок квалитет имитира Гем спакувани во метална обвивка со убава пенливи diamante е совршен за секоја прилика.
Политика На Враќање
7 дена гаранција за квалитет. Тоа изгледа зачудувачки кога се поставени околу свадба покани и свадба корист кутии. Ако вашиот посебен ден доаѓа наскоро, ве молиме ни e-mail пред ставање на ред. Целосна наплата на цената на стоката ќе биде вратена, за вратени предмети (ве Молиме имајте во предвид дека на превозот и ракувањето такса не се враќа). Ние имаме многу боја,може да избере совршена боја за да одговара на вашиот повод
Answer : ___________________________ NOTE :
Сите објектот ќе ги купите во нашата продавница ќе добиете трговија на големо цена! Најниска цена!! Ако имате прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.

Детали

Повод:
Роденден,Ноќта На Вештерките,Забава,Свадба,Крштевка & Крштевањето,Годишнина,Свадба & Ангажман
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број На Модел На:
ЛОША-IVY
Големина:
XS
is_customized:
Yes
Материјал:
A-Одделение Кристал Круг
боја:
Слонова коска
Количина:
50pcs/пакет
Материјал:
Пластични
Големина на:
5/8 (15mm) дијаметар
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти