.

.

New
/ Блескавата Сина Сјај, Боја 25yards Tulle се Тркалаат Гајтанот

/ Блескавата Сина Сјај, Боја 25yards Tulle се Тркалаат Гајтанот

DEN 192.00

Стока
Достапно.

Овие трошоци се на купувачот одговорност. Време на испорака трае приближно ( Работно Време + Викенд)
- Сад : 7-25 дена
- Велика Британија, Австралија,Канада, Ирска : 18-30 дена
- Данска,Унгарија,Израел,Холандија,Норвешка,Романија,Русија,Шведска,Турција,Белгија, ект : 22-40 дена. ние сме посветени на обезбедување дека сте целосно задоволни со секоја трансакција.
Може да се очекува да се добие одговор во рок од 24 часа (со исклучок на викенди и државни празници).
- Други земји : не повеќе од 45 дена. Ако примите скршени објектот, ве Молиме Контактирајте со нас прво, ние ќе ги испита и да го замени, ако имате било какви други прашања ве молиме ни e-mail.
Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас.
Контактирајте со нас
За некои неконтролирани фактори, објектот може да бидат оштетени за време на превозот.
Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас. Ако имате проблем, ве Молиме Контактирајте со нас преку e-mail прв и ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време.
Ние не сме одговорни за било царински давачки кои можат да произлезат, ве молиме да знаат за сопствени политика на својата земја, пред да ги купите.
Сертификати Пакување
Превозот Опис : Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Детали

Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба,Божиќ,детски Ден
Шема:
Никој
Бренд Име:
ZHENG КИНГ XIANG
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
QXN-A
Материјал:
tulle
Свеж

Избор на клиенти