.

.

New
Трговија на големо-- 50pcs/пакет Fuchsia Нови Доаѓањето На Одделение Кристал Круг Diamante Кластер Занает DIY

Трговија на големо-- 50pcs/пакет Fuchsia Нови Доаѓањето На Одделение Кристал Круг Diamante Кластер Занает DIY

DEN 1310.00
DEN 1440.00

Стока
Достапно.

Ако вашиот посебен ден доаѓа наскоро, ве молиме ни e-mail пред ставање на ред.
10-Одделение Кристал Круг Diamante Кластер Занает DIY
Опис :
Висок квалитет имитира Гем спакувани во метална обвивка со убава пенливи diamante е совршен за секоја прилика. Ние имаме многу боја,може да избере совршена боја за да одговара на вашиот повод
Answer : ___________________________ NOTE :
Сите објектот ќе ги купите во нашата продавница ќе добиете трговија на големо цена! Најниска цена!! Ако имате прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ако сакате да го одложи плаќањето, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена.
Политика На Враќање
7 дена гаранција за квалитет.Ве Молиме Да Уживаат!
Плаќање : ве Молиме пополнете ја плаќање во рок од 3 дена. Целосна наплата на цената на стоката ќе биде вратена, за вратени предмети (ве Молиме имајте во предвид дека на превозот и ракувањето такса не се враќа). Како испорака и ракување со времето може да варира на различни наредби со различни превозот адреса. Превозот и ракувањето со надомест ќе биде поништен, само ако разменуваат објект е неисправен.
Политика За Испорака
Ве молиме цел 15 дена однапред пред вашиот посебен ден. (Купувачот ќе има обврска да плаќаат за превозот надомест на враќање предмети)
Услуга На Клиентите
САД EST Време од 8 : 30 - 07 : 00 часот *сервисот за статистика го лоцира во Кина копното - (GMT+8 Понеделник-Петок 8 : 30 - 07 : 00часот)
Имаме многу други бои, можете да изберете она што ви се допаѓа!!
.

Детали

Повод:
Крштевка & Крштевањето,Роденден,Годишнина,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба
Шема:
Полна Боја,Ниту Еден
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ЛОША-FUS
Материјал:
A-Одделение Кристал
боја:
Fuchsia
Количина:
50pcs/пакет
Материјал:
Faux акрилик
Големина на:
5/8 (15mm) дијаметар
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти