.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ --трговија на Големо-- Виолетова Нови Доаѓањето На Одделение Кристал Круг Diamante Кластер Занает DIY

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ --трговија на Големо-- Виолетова Нови Доаѓањето На Одделение Кристал Круг Diamante Кластер Занает DIY

DEN 1310.00
DEN 1440.00

Стока
Достапно.

Ако сакате да го одложи плаќањето, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена. Како испорака и ракување со времето може да варира на различни наредби со различни превозот адреса. Ние имаме многу боја,може да избере совршена боја за да одговара на вашиот повод
Answer : ___________________________ NOTE :
Сите објектот ќе ги купите во нашата продавница ќе добиете трговија на големо цена! Најниска цена!! Ако имате прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Тоа изгледа зачудувачки кога се поставени околу свадба покани и свадба корист кутии. Сите вратени предмети мора да биде во добра состојба и се спакувани во оригинални пакет.
10-Одделение Кристал Круг Diamante Кластер Занает DIY
Опис :
Висок квалитет имитира Гем спакувани во метална обвивка со убава пенливи diamante е совршен за секоја прилика.
Политика На Враќање
7 дена гаранција за квалитет. Превозот и ракувањето со надомест ќе биде поништен, само ако разменуваат објект е неисправен. (Купувачот ќе има обврска да плаќаат за превозот надомест на враќање предмети)
Услуга На Клиентите
САД EST Време од 8 : 30 - 07 : 00 часот *сервисот за статистика го лоцира во Кина копното - (GMT+8 Понеделник-Петок 8 : 30 - 07 : 00часот)
Имаме многу други бои, можете да изберете она што ви се допаѓа!!
. Целосна наплата на цената на стоката ќе биде вратена, за вратени предмети (ве Молиме имајте во предвид дека на превозот и ракувањето такса не се враќа).

Детали

Повод:
Роденден,Забава,Свадба,Крштевка & Крштевањето,Годишнина,Свадба & Ангажман
Шема:
Никој,Солидна Боја
Големина:
XS
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ЛОША-FUS
Материјал:
A-Одделение Кристал
боја:
Виолетова
Количина:
50pcs/пакет
Материјал:
Faux акрилик
Големина на:
5/8 (15mm) дијаметар
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти