.

.

New
100pcs ласерски сече црвени присутна мала бонбони и торта обвивка

100pcs ласерски сече црвени присутна мала бонбони и торта обвивка

DEN 624.00

Стока
Достапно.


100pcs ласерски сече црвени присутна мала бонбони и торта обвивка
конкурентна цена , со висок quanlity,одлична услуга,модерен дизајн!
лесен за цел, лесно да се соберат !
Спецификација :
Точка име
cc12
големина
3.5x3.5cm
материјал
250g бисер хартија и боја на хартија,kraft хартија,металик хартија,230g dermatoglyph хартија(повеќе сите видови на хартија можат да бидат понудени според вашите барања)
пакување
50 компјутери/opp вреќа, пакување сите opp кеси во стандард извезуваат krabičkách.
ОЕМ
Да се обезбеди. Оригинален дизајн. Големини, бои и материјали можат да се менуваат, како на вашите барања.
Логото
Бесплатни дизајн, Корисниците логоа се достапни.
MOQ
100pcs/item (мешан дизајн или боја е достапен)
Боја
ве молиме изберете боја од нашите боја картичка подолу
Палета на производи
Имаме сите видови на ласерски сече покана картички,хартија, кутии, cupcake wrappers, Божиќ украси, и така натаму.
време на испорака
Брза испорака, тоа ќе биде направено како точно цел количина
Боја картичка

Детали

Повод:
Роденден,Годишнина,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба
Број На Модел На:
CC18
is_customized:
Yes
боја:
црвена,бела,златна,зелена,сина,црна,розова,виолетова,крем, кафе,итн
Материјал:
250g бисер хартија и боја на хартија,металик хартија,kraft хартија,и др.
Technic :
ласерски сече
Употреба:
партија, свадба, подарок, прослава, промоција
испорака:
воздухот express
ОЕМ:
прифатете
Место на Потекло:
Shandong, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти