.

.

New
Персоналните Подарок Селски Свадба Срце Облик на Прстен Носител Кутија Прилагодено Вашиот Имиња и Датум Engrave Дрво Свадба Прстен Кутија

Персоналните Подарок Селски Свадба Срце Облик на Прстен Носител Кутија Прилагодено Вашиот Имиња и Датум Engrave Дрво Свадба Прстен

DEN 456.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

Персоналните Подарок Селски Свадба Срце Облик на Прстен Носител Кутија Прилагодено Вашиот Имиња и Датум Engrave Дрво Свадба Прстен Кутија Pls оставете ги вашите имиња и датум на забелешка кутија, кога ќе проверите, ние ќе го направи тоа како вашите белешки, ви благодариме. Детали на објектот : Материјал : дрвени големина : 10cm*9cm*4cm Прилагодено : Секое име и презиме, датум, зборови. Сите коментари,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате,се однесува
Сите коментари,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате,се однесува

Детали

Шема:
Срцето,Број,Писмо
Повод:
Годишнина,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените
Број На Модел На:
88888
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво;Дрвени
Ocasion :
Свадба
Материјал:
Дрво
Стил:
рустик
Обликот:
Срцето
Големина:
10cm*9cm*4cm
Свеж

Избор на клиенти