.

.

New
hign квалитет 50pcs злато среќна ѕвезда Хартија Слама Пиење Цевчиња Роденден Свадба бебе туш Декорација Еко-пријателски

hign квалитет 50pcs злато среќна ѕвезда Хартија Слама Пиење Цевчиња Роденден Свадба бебе туш Декорација Еко-пријателски

DEN 282.72

Стока
Достапно.


димензии : Должина : 19.7 cm, Внатрешниот Кол : 5.5 мм, Надворешната Кол : 6mm

Детали

Тип:
Настан & Партија Материјали
Материјал:
Картон
Повод:
Партија
Настан & Партија Ставка Type:
Слама
Бренд Име:
TSbansheng
боја:
како се покаже
може да изберете боја:
Yes
safe пакет:
Yes
Употреба:
роденден
Користете 2:
свадба декорација
Користете 3:
Нова Година
Свеж

Избор на клиенти