.

.

New
ОБИЧАЈ Свадба Налепница - Г-дин & Г-ѓа Мустаќи и Усните . Персоналните Свадба Налепници, Етикети или Ознаки,Кориснички Име и Датум

ОБИЧАЈ Свадба Налепница - Г-дин & Г-ѓа Мустаќи и Усните . Персоналните Свадба Налепници, Етикети или Ознаки,Кориснички Име и

DEN 448.80

Стока
Достапно.

Како да испратите текст за да продавачот? Таму ќе има граница за вас да го напушти текстот што треба кога ќе поставена цел.
Прашања во врска со Налепници & Тагови 1.Потврди дизајн пред печатење Откако ќе го поставите цел,ние ќе ви испратиме дизајн датотека во 12hrs,за да бидете сигурни дека купувачи може да добие парцела што е можно поскоро, ве молиме проверете го ова на време, или на налепници ќе бидат испратени директно .За големината Кога ќе избор на големина, pls разгледа дизајн писмо, ако дизајнот имаат многу писма, и ќе избор дијаметар 20mm или 28mm, писмото ќе биде изгледа многу мали. ви благодариме.
Можете да избор еден од дизајн за вашата свадба, секој број е само за еден дизајн, ако купите 2 многу, можете да избор две дизајн.Ако ви треба ознаки, ве молиме да ги достави цел прв, но не и плати, и да контактирате со нас за измени цена, тоа само ќе чини повеќе од $1.
Вклучуваат следниве информации во БЕЛЕШКИТЕ НА ПРОДАВАЧОТ кутија :
Невестата & Младоженецот Имиња
-Свадба Датум
Пред да се печати stiker, ние ќе ви испратиме дизајн датотека за потврди прво,и ве молиме да обрнете внимание на 24hrs, многу ви благодариме.)
Налепници само, без бонбони вклучени. Но не може само да напишете на англиски јазик Карактер.
Само лупам и стап!
Тие, исто така, работи одлично на шише за вода капаци! ( ние, исто така, имаат и други големина, ве молиме контактирајте со нас.

Детали

боја:
Diameter28mm, Diameter20mm, Diameter35mm, Diameter50mm, Diameter70mm
Шема:
Животно,Писмо,Срцето,Решетки,Мустаќи,Момче & Девојка,Цртан Филм Автомобили,Број,Цртан Слика,Шарени,Ангел,Ѕвезда,Облека,Лицето
Повод:
Бренд Име:
Xinka
Материјал:
Картон
is_customized:
Yes
is_customized:
Yes
Дијаметар:
2.8 cm,3.5 см,5cm,7cm
Свеж

Избор на клиенти