.

.

New
Царинската Персонализирана Срце Облик свадба гости алтернативни виси срцето Свадба гостин книга срца свадба Декорација

Царинската Персонализирана Срце Облик свадба гости алтернативни виси срцето Свадба гостин книга срца свадба Декорација

DEN 957.00
DEN 1007.52

Стока
Достапно.


Царинската Персонализирана Срце Облик свадба гости алтернативни виси срцето Свадба гостин книга срца свадба Декорација
кога ќе го купите pls ве остават име и датум ,да ми кажете што сакате

Детали

Шема:
Срцето,Број,Писмо
is_customized:
Yes
Повод:
Свадба & Ангажман,Свадба
Материјал:
Дрво;Дрвени
Број На Модел На:
ying005
Големина:
44*33cm
боја:
Бела,дрвени
Свеж

Избор на клиенти