.

.

New
6mm 50 метри/roll Бела боја на слонова коска Половина Бисер String Beaded Трим Stras Свадба бисер декорација string/ Изработката DIY додаток

6mm 50 метри/roll Бела боја на слонова коска Половина Бисер String Beaded Трим Stras Свадба бисер декорација string/ Изработката

DEN 1311.00
DEN 1872.96

Стока
Достапно.

АКО имате било какви посебни барања,ве молиме оставете ни белешки во ред
Се врати и гаранција
Ние ви гарантираме нула ризик шопинг Ако не сте задоволни со стоката, ние може да се вратат или размена во рок од 7 дена ќе ја прими стоката, но мора да ги сноси товар и назад, ние ќе се реши на вашето барање, што е можно поскоро
Повратни информации и контакт со нас
Ако се чувствувате најдобро со нас производи и услуги ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,ви благодарам многу.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена. Ако сте итна ве молиме да користите ЕМС DHL ИЛИ FEDEX, но ќе мора да плаќаат дополнителна наплата, Ние ќе бидеме во вашата исплата, во рок од три дена по испорака, ако има било какви празници ќе биде одложен, ние ќе ве информира што, се надевам, ќе може да ги разбере Нашите цената не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.
материјал : пластика
бисер големина : 6mm
1pcs=големина : 25meter
боја : како на слика
количина : 2 парчиња=50meter
answer : ___________________________ note : whats App : +86 15167976322
Превозот и испорака
ние обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена. Бидејќи добар евалуација се многу важни за нас, се надеваме дека може да се разбере,ви благодарам многу што може да ни се јавите со трговија со апликации,е-пошта или оставете порака онлајн, Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да се,ви благодарам!.

Детали

боја:
Бела
Шема:
Полна Боја
Повод:
Роденден,Забава,Годишнина,Матура,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените
Големина:
S
Број На Модел На:
170924009
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти