.

.

New
бесплатен превозот декоративни агол коњ украс еднорог коњ играчка

бесплатен превозот декоративни агол коњ украс еднорог коњ играчка

DEN 929.00
DEN 1056.00

Стока
Достапно.


1. Име : вештачки животинско занает horned агол агол еднорог коњ играчка
2. Материјал : пластични модел со синтетичко крзно
3.совршен занаетите и изгледа вистински коњ
4. добар дар и украс
5.Големина : 18x18cm (Lx H)
Плаќање : со кредитна картичка или банкарски


Детали

Повод:
Роденден,Забава,Кинеската Нова Година,Божиќ,детски Ден
Бренд Име:
се фаворизираат.cn
Шема:
Животните
Број На Модел На:
HU150101
Материјал:
Пластични
Материјал:
пластични модел со синтетичко крзно
Тип:
дар и украс
Свеж

Избор на клиенти