.

.

New
Ноќта на вештерките Виси Знак Декорација Дрвена Плоча СИТЕ НИЕ СМЕ ЛУД ТУКА Страшно ноќта на Вештерките Партија Декорација Материјали

Ноќта на вештерките Виси Знак Декорација Дрвена Плоча СИТЕ НИЕ СМЕ ЛУД ТУКА Страшно ноќта на Вештерките Партија Декорација Материјали

DEN 239.52

Стока
Достапно.

Дрво знак гласи : "СИТЕ НИЕ СМЕ ЛУД ТУКА" низ врежан дрво жито. Големина на : 26*18*0. На врвот, исто така, има јаже за лесно виси на било која површина, се тоа страшило или тремот светлина. ***Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е секогаш бесплатен превозот, но тоа не може да се обезбеди следење на информации кога тоа остава Кина и тоа обично се зема околу 1-2 месеци време да пристигне.
(2) Ако не е итен случај, ве молиме контактирајте со нас преку whatsapp : +86 15267386019
(3) Среќен Кинеската Нова Година ! Најдобри желби и благослови од Кина.5 cm Совршен за ноќта на Вештерките тематските партија. Ако имате било какви дополнителни прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. ***e Packet превозот начин е сигурен во едно,премногу.
Драги мои купувачот,ако сте во итна потреба од објекти, ве молиме љубезно ве молиме да размислат пред да се одржи Редот. ***Ако да заштедите пари, но сакам да се добие нормална испорака на услугите, а потоа Кина Пост Регистрирани Воздух Mail пораката не е лош избор.

Детали

Повод:
Ноќта на вештерките
Шема:
Мустаќи
Број На Модел На:
HMJJ-GP-19
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво;Дрвени
Големина:
M
Бренд Име:
WakaParty
Свеж

Избор на клиенти