.

.

New
DONYAMY трговија на Големо 50 компјутери многу Scallop Kraft Празно Висат ознака Ретро Подарок ознака Табела Број картички 9.5*4.5 cm

DONYAMY трговија на Големо 50 компјутери многу Scallop Kraft Празно Висат ознака Ретро Подарок ознака Табела Број картички 9.5*4.5

DEN 93.00
DEN 123.84

Стока
Достапно.


1.Материјал : Kraft Хартија 350gsm (Топло Совети : Pls ве молиме имајте предвид нашата цена за висок квалитет на 350gsm хартија ознака, рака чувство убаво!)
2.Големина : 4.5x9.5cm
3.Боја : Како на сликата -Kraft
4 : Не string

Детали

Повод:
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
025
Шема:
Никој
Материјал:
Картон
Големина:
S
Бренд Име:
DONYAMY
Свеж

Избор на клиенти