.

.

New
Новиот S - тип на цветни пупки Долго Жу Патот води ливчиња свадба свадба светлина Yingbin Област Декорација свадба реквизити

Новиот S - тип на цветни пупки Долго Жу Патот води ливчиња свадба свадба светлина Yingbin Област Декорација свадба реквизити

DEN 19195.00
DEN 20640.00

Стока
Достапно.

70cm Цвет bud големина:20cmx20cm Забелешка : може да изберете боја bud, ве молиме закажете кога забелешка Превозот : имаме многу акции , ние coud направи многу брза испорака Кога ќе го поставите цел, Ние ќе ја испрати на предмети во рамките на 3-4business дена откако вашата уплата е завршен.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас .
Услуга
Вашето задоволство е наша цел и на работната сила . Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра по-продажба на услуги. Сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш .
Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор.Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки како е можно поскоро.

Детали

Големина:
M
Повод:
Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Нова Година,Свадба & Ангажман,Свадба,Божиќ
Број На Модел На:
CM-170
Материјал:
Метал
Свеж

Избор на клиенти