.

.

New
Пакет од 4 Групи Симпатична Велигден Жанила Муда за Деца Multicolor Велигден Муда Велигден DIY Подарок 24pcs/set

Пакет од 4 Групи Симпатична Велигден Жанила Муда за Деца Multicolor Велигден Муда Велигден DIY Подарок 24pcs/set

DEN 979.00
DEN 1919.52

Стока
Достапно.


ИНФОРМАЦИЈА ЗА ПРОИЗВОДОТ :
Големина на пвц кутија : 22x3.5х5.8cm
Висина на една девојка : околу 3 см висок(1.18 во)
Боја : жолта , розева , сина , портокалова , виолетова , зелена
Количина : 96 компјутери на пилиња(24pcs/petbox,вкупно 4 кутии)
Предупредување : Не се погодни за деца под 3 години поради мали делови.
ATTATION :
Обично ние брод вашата стока од Кина пост воздух mail.
Тоа обично трае 21-30 дена за да стигнат до вашата локација.
Било какви прашања,можете да нè контактирате со оставајќи ни порака на Aliexpress или ни е-мејл.
Родителите можат да им помогнат на децата да се заврши различни DIY прирачник вежба заедно.
Можете да ги стави на вашиот Велигден шапка,или на вашиот колачи.
Симпатична мини пилиња може да ви донесе многу забава

Детали

Повод:
Партија,Велигден,Назад На Училиште,Роденден
Број На Модел На:
001P/24
Бренд Име:
DearSun
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер
Свеж

Избор на клиенти