.

.

New
D20 x H100cm Висока 40inch 10PCS/Многу Свадба Aisl Декорација Столбови Декоративни Колони Пиедесталот за свадби Од Кристали

D20 x H100cm Висока 40inch 10PCS/Многу Свадба Aisl Декорација Столбови Декоративни Колони Пиедесталот за свадби Од Кристали

DEN 14592.00
DEN 15360.00

Стока
Достапно.

Ние продавачот не се во надлежност на увозни давачки, купувачот е одговорен за тоа. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Детали

Материјал:
Кристално
Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман
Бренд Име:
YYFIRE
Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
YY-22
Свеж

Избор на клиенти