.

.

New
50pcs/многу Шарени Мода Рака Clapper Концерт Партија Навива Реквизити Трипер Раце Мали Раце Clapping за Партија -30

50pcs/многу Шарени Мода Рака Clapper Концерт Партија Навива Реквизити Трипер Раце Мали Раце Clapping за Партија -30

DEN 1041.00
DEN 1487.52

Стока
Достапно.

Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци. Секоја земја има различни тарифи политика.Ако сакате да се вратите на објектот,ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена по пакет примени .
Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност (ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент произлегува од испорака на трансакцијата.Ако објектот не може да се работи во ред, ве молиме проверете два пати за да се потврди дека објектот е неисправен и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник побрзо, да ги споделите со нас Детални Проблем , ние ќе се потрудиме да ви послужи.Враќање на производи исто така, мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакувањето и сите други додатоци. Купувачот треба да се плати за враќање превозот надомест ако Сите НЕ-Продавачот Грешка се враќа за наплата . ќе донесе погрешна големина или погрешен точка)
Вашиот satisfication е секогаш наша извршување , контактирајте со нас ве молиме ако имате било какви проблеми или прашања ,ви благодариме !
. Ние не се наплаќаат никакви продажбата на даноците и манипулативните трошоци.
Нормално ние ги пратите пратката преку препорачана Пошта ,Ако треба парцела итно , ве молиме контактирајте со нас да се плати за дополнителни превозот цена , благодарение .

Детали

Број На Модел На:
B024435
Повод:
Роденден,Забава,Годишнина,Свадба & Ангажман,Свадба,Божиќ,Денот на Вљубените
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти