.

.

New
Персонализиран Црна Селски Дрвени Капка Врвот Рамка Свадба Гостин Книга маслиново лист Алтернативни Уникатен 130Pcs Срца Оркестарот

Персонализиран Црна Селски Дрвени Капка Врвот Рамка Свадба Гостин Книга маслиново лист Алтернативни Уникатен 130Pcs Срца Оркестарот

DEN 1684.00
DEN 1772.64

Стока
Достапно.

Забележи : Откако ќе Purcahse pls ни Остави чист текст, дека ние може да се Врежани благодарение Материјали : Дрво & Акрилик големината на Рамката : 30*38.5*2.5 cm Мали срцето големина : 3cm (130pcs) (Рамка може да се стави 120 компјутери љубов срцето )
quanity : Еден Персонализирана Гостин Книга Рамка И 130 компјутери Мали Срце

Детали

Шема:
Срцето
Повод:
Годишнина,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените
Број На Модел На:
PG10
is_customized:
Yes
Бренд Име:
yangsion
Големина:
L
Материјал:
Дрво;Дрвени
Свеж

Избор на клиенти