.

.

New
Бренд дизајн 10Meters 3.2 mm 10 Трендовски бои ЕЛ wire кабел јаже LED Неонски Тема Напојува со 3А за свадба декорација

Бренд дизајн 10Meters 3.2 mm 10 Трендовски бои ЕЛ wire кабел јаже LED Неонски Тема Напојува со 3А за свадба декорација

DEN 803.00
DEN 891.84

Стока
Достапно.

Понуда За 360 Степени На Осветлување. Во Затворени Простории Или На Отворено Рекламирање, Знак, Текст Шема, Дрво, Ограда, Градина, Градење На Ноќта Декорација;
2. Ноќни Клубови, Партии, Темни Ходници, Куќа Декорација, Шопинг Прозорец, Новогодишни Елки, Фестивал Ограда; Сценски Дизајн; Ноќно Фонтана; Осветлување Банер И Така Натаму. Внатрешната И Надворешната Декорација На Автомобили/Бродови
3.
Примена :
1. Флексибилни, За Да Може Да Биде Свиткана Во Било Какви Форми И Отсечени Во Било Која Должина. Заштеда На Енергија И Животната Средина-Пријателски. Скалите, Канал, Сигнализацијата, Осветлување, Привремено Отворено Опасни Област Предупредување И Безбедност
4.
Жица со Дијаметар од : 3.
6 Можете Да Го Користите Целиот Краци На Вашиот Велосипед Гуми, Вашиот Зглобовите, Дури И Вашиот
Домашно милениче е Јака За Екстра Заштита Во Вечерните часови.2 mm
Жица Должина : 10m
Поддржано Од : 2 X AA Батерии (Не се Вклучени)
Мулти Функција : Стабилен На, Трепка Брзо, Бавно Да Трепка, Исклучување
Објектот Тежина : 172g
Фреквенција : 400 Hz~5000 Hz
Живот Време : >12,000 Часа
Работна Температура : - 30~ 80 Степен
Пакет Вклучувајќи :
1 X 10 Метри ЕЛ Жица
1 X 3 V Батеријата Случај & Контролер
Карактеристики :
1. Долг Живот Време, Повеќе Од 12,000 Часа. Играчки, Занает, Облека, Електрични Апарати, Божиќ Флеш Производи, Едноставно Неонски Светилки
5. Отпорен На Вода, Достапни За Внатрешна И Надворешна Осветлување.

Детали

Шема:
Срцето,Лицето,Никој,Момче & Девојка,Цвет,Облека,Ѕвезда,Невестата & Младоженецот
Повод:
Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Дипломирањето,Назад На Училиште,април Будала Ден Велигден
Број На Модел На:
3.2 mm
Бренд Име:
YEAHUI ЕЛ
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
боја:
10 бои
ЕЛ Жица со Дијаметар:
3.2 mm
Должина:
10 Meters
користат за:
Фестивалот и cosplay и така натаму
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Напојува со:
2-АА батерии (не inlcuded)
Функција:
Мирно на/ трепка Брзо/ Бавно да Трепка/ИСКЛУЧУВАЊЕ
Свеж

Избор на клиенти