.

.

New
DIY мермер дизајн 50pcs ознака форма на хартија етикети за пакување декорација ознаки роденденски подарок ознака Божиќ свадба партија корист оркестарот

DIY мермер дизајн 50pcs ознака форма на хартија етикети за пакување декорација ознаки роденденски подарок ознака Божиќ свадба

DEN 170.40

Стока
Достапно.


големина за 10*5cm
50 компјутери ознаки
Ве молиме kidly известување бесплатен превозот начин е untrackable и бавно
Ако ви треба брза, ве молиме изберете trackable превозот начин
цел над $5
брод од страна на trackable начин

Детали

Бренд Име:
RJAilisi
Материјал:
Картон
Шема:
Полна Боја
Повод:
Повод:
за сите
Настан & Партија Ставка Type:
Партија Декорации
Тип:
Настан & Партија Материјали
Свеж

Избор на клиенти